Код 6896

Нема на залиха
SKU
40446
ден 1.044,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна рокля в червено - код 721
  Свободна рокля в червено - код 721
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кардиган - код 9596
  Кардиган - код 9596
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 2011 - темно сина
  Фустан - код 2011 - темно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Комплет - код 334 - розова
  Комплет - код 334 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 6030 - виолетова
  Блуза - код 6030 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 7677 - 3 - шарена
  Фустан - код 7677 - 3 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 8102 - путер зелена
  Фустан - код 8102 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 2255 - бело
  Фустан - код 2255 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 6566 - путер зелена
  Блуза - код 6566 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 0707 - сиво
  Фустан - код 0707 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71