Код 7

Нема на залиха
SKU
9727
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 423 - путер зелена
  Палто - код 423 - путер зелена
  Special Price ден 1.362,71 Регуларна цена ден 1.942,71
 2. Фустан - код 7045 - виолетова
  Фустан - код 7045 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Панталони - код 5896 - црна
  Панталони - код 5896 - црна
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Кардиган - код 6263 - розова
  Кардиган - код 6263 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комбинезон - код 0561 - пудра
  Комбинезон - код 0561 - пудра
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 8554
  Фустан - код 8554
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 312 - пудра
  Фустан - код 312 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Фустан - код 9868 - сина
  Фустан - код 9868 - сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 698 - ментол
  Фустан - код 698 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Код 8027
  Код 8027
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 956,71