Код 70 - 1

Нема на залиха
SKU
11756
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сукња - код 2522 - црвена
  Сукња - код 2522 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 6610 - шарена
  Фустан - код 6610 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 133 - жолта
  Фустан - код 133 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Комбинезон - код 193 - сиво
  Комбинезон - код 193 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Блуза - код 4156 - бело
  Блуза - код 4156 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Блуза - код 4204 - црна
  Блуза - код 4204 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Комплет - код 1177 - кафеава
  Комплет - код 1177 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71