Код 70 - 1 - 2

Нема на залиха
SKU
12058
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11605 - зелена
  Спортски комплет - код 11605 - зелена
  Special Price MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 2. Блуза - код 4179 - црна
  Блуза - код 4179 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 4450 - 5
  Блуза - код 4450 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2856 - праска
  Фустан - код 2856 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Боди - код 2422 - црна
  Боди - код 2422 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 5525 - жолта
  Блуза - код 5525 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Сукња - код 3369 - 1 - небесно сина
  Сукња - код 3369 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 1700 - црна
  Фустан - код 1700 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 3069 - 2 - борда
  Блуза - код 3069 - 2 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71