Код 70

Нема на залиха
SKU
11755
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11627 - бело
  Спортски комплет - код 11627 - бело
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Дамска изчистена тениска с остро деколте в бежово - код 2902
  Маица - код 2902 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 5889 - бело
  Фустан - код 5889 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Тренерки - код 2193 - 1 - црна
  Тренерки - код 2193 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Изчистена дамска тениска в масленозелено - 2324
  Маица - код 2324
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 1733
  Фустан - код 1733
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 6468 - шарена
  Фустан - код 6468 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Код 2231
  Код 2231
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 4301 - црна
  Фустан - код 4301 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71