Код 70 - 2

Нема на залиха
SKU
11757
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 11603 - бело
  Дуксер - код 11603 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 0899 - розова
  Фустан - код 0899 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 0308 - путер зелена
  Блуза - код 0308 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 625 - путер зелена
  Фустан - код 625 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 4306
  Тренерки - код 4306
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Блуза - код 11743 - корали
  Блуза - код 11743 - корали
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамска тениска в светлорозово с надпис - код 4318
  Маица - код 4318
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 9494 - темно сива
  Фустан - код 9494 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71