Код 70 - 3

Нема на залиха
SKU
11758
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2527 - бело
  Маица - код 2527 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Дамски топ в бежово с къдрички - код 5954
  Топ - код 5954 - 4
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 1625 - 3 - црна
  Фустан - код 1625 - 3 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 11698 - бело
  Блуза - код 11698 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамска тениска в светлолилаво - код 3701
  Маица - код 3701
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 1249 - црвена
  Фустан - код 1249 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2418 - 2 - шарено
  Фустан - код 2418 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 9. Боди - код 3984 - црвена
  Боди - код 3984 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Фустан - код 1208 - портокалова
  Фустан - код 1208 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71