Код 70 - 4

Нема на залиха
SKU
11759
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8365 - црна
  Блуза - код 8365 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 0763 - капучино
  Фустан - код 0763 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Топ - код 4463 - светло сина
  Топ - код 4463 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 1059 - ментол
  Блуза - код 1059 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Блуза - код 1596 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 100 - небесно сина
  Фустан - код 100 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71