Код 70 - 5

Нема на залиха
SKU
11760
ден 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 674 - црна
  Фустан - код 674 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 0981 - капучино
  Блуза - код 0981 - капучино
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 3. Фустан - код 802 - црна
  Фустан - код 802 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Кошула - код 332 - црна
  Кошула - код 332 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Јакна - код 3538 - црна
  Јакна - код 3538 - црна
  Најниско ден 2.435,71 Регуларна цена ден 3.015,71
 6. Блуза - код 2219 - кафеава
  Блуза - код 2219 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Топ - код 661 - бело
  Топ - код 661 - бело
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 8. Фустан - код 0588 - тиркизна
  Фустан - код 0588 - тиркизна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 1510 - црна
  Фустан - код 1510 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 0088 - сиво
  Фустан - код 0088 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71