Код 700

Нема на залиха
SKU
40791
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4046 - бела
  Блуза - код 4046 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Тренерки - код 2947 - 2 - црвена
  Тренерки - код 2947 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Къс дамски топ с връзки в жълто - код 11777
  Топ - код 11777 - жолта
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 6. Тренерки - код 11623 - кафеава
  Тренерки - код 11623 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Спортски комплет - код 11608 - ментол
  Спортски комплет - код 11608 - ментол
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 744 - небесно сина
  Фустан - код 744 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 11800 - капучино
  Блуза - код 11800 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71