Код 700

Нема на залиха
SKU
41034
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамски комплект в черно ластични топ и пола - код 11626
  Комплет - код 11626 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Къса дамска тениска с връзки в цвят пудра - код 2425
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна свободна дамска тениска в розово - код 5754
  Маица - код 5754 - розова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 5. Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Елегантен дамски топ в цвят праскова - код 5445
  Топ - код 5445 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски топ с дантела в бяло - код 2965
  Топ - код 2965 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 1350 - 1
  Фустан - код 1350 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Дамска риза в бяло с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71