Код 711 - 1

Нема на залиха
SKU
40629
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в бяло с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Тренерки-долен дел - код 6201 - црна
  Тренерки-долен дел - код 6201 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Боди - код 3322 - 1 - бело
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Стилен дамски гащеризон в черно - код 2105
  Комбинезон - код 2105 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 6. Атрактивен дамски топ в бежово - код 5610
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 1249 - розова
  Фустан - код 1249 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 2771 - 4 - розова
  Блуза - код 2771 - 4 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска тениска в бяло с принт - код 5659
  Маица - код 5659 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Тренерки - код 6388 - црна
  Тренерки - код 6388 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71