Код 711 - 1

Нема на залиха
SKU
41069
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11320 - 1 - црна
  Блуза - код 11320 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 2772 - црвена
  Блуза - код 2772 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 5259 - бело
  Блуза - код 5259 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Хеланки - код 22711 - 1 - шарена
  Хеланки - код 22711 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Тренерки - код 6512 - сиво
  Тренерки - код 6512 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Блуза - код 4060 - 1 - црна
  Блуза - код 4060 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Тренерки - код 0704 - 1 - зелена
  Тренерки - код 0704 - 1 - зелена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Комбинезон - код 565 - виолетова
  Комбинезон - код 565 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комплет - код 1177 - окер
  Комплет - код 1177 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71