Код 711 - 2

Нема на залиха
SKU
40628
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 026 - виолетова
  Фустан - код 026 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 2. Фустан - код 639 - корали
  Фустан - код 639 - корали
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 1.421,00
 3. Кошула - код 4443 - 4 - шарена
  Кошула - код 4443 - 4 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 4093 - црвена
  Фустан - код 4093 - црвена
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 5. Фустан - код 960 - окер
  Фустан - код 960 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Јакна - код 0558 - 2 - црна
  Јакна - код 0558 - 2 - црна
  Најниско ден 4.610,71 Регуларна цена ден 5.190,71
 7. Јакна - код 794 - портокалова
  Јакна - код 794 - портокалова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Топ - код 0120 - сина
  Топ - код 0120 - сина
  Special Price ден 231,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 6619 - небесно сина
  Фустан - код 6619 - небесно сина
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 10. Комплет - код 3985 - сиво
  Комплет - код 3985 - сиво
  Special Price ден 1.188,71 Регуларна цена ден 2.348,71