Код 712 - 1

Нема на залиха
SKU
41070
ден 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4571 - црна
  Фустан - код 4571 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 2. Комплет - код 7778 - црна
  Комплет - код 7778 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Фустан - код 547 - портокалова
  Фустан - код 547 - портокалова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Сукња - код 5471 - окер
  Сукња - код 5471 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Блуза - код 5154 - розова
  Блуза - код 5154 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Комплет - код 333 - бело
  Комплет - код 333 - бело
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Фустан - код 1718 - црвена
  Фустан - код 1718 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Комплет - код 752 - небесно сина
  Комплет - код 752 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Код 4033
  Код 4033
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фармерки - код 1112 - сина
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско ден 1.362,71 Регуларна цена ден 1.652,71