Код 717

Нема на залиха
SKU
37573
MKD 667,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 410 - црвена
  Палто - код 410 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Блуза - код 4286 - бело
  Блуза - код 4286 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Спортски комплет - код 3733 - 6 - портокалова
  Спортски комплет - код 3733 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Дамска тениска в сиво със златен надпис - код 3350
  Маица - код 3350 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Елегантен дамски топ в черно - код 5445
  Топ - код 5445 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 4752 - 1 - праска
  Фустан - код 4752 - 1 - праска
  MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Блуза - код 2065 - црвена
  Блуза - код 2065 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Секси дамско боди с дълъг ръкав в светлосиньо с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71