Код 717

Нема на залиха
SKU
37574
MKD 667,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1729 - црвена
  Фустан - код 1729 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска тениска в бяло - код 4360
  Маица - код 4360 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Спортски комплет - код 9320
  Спортски комплет - код 9320
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Сако - код 1678 - капучино
  Сако - код 1678 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Панталони - код 5664 - розова
  Панталони - код 5664 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Изчистен дамски топ в кафяво - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Панталони - код 2985 - бело
  Панталони - код 2985 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска тениска в цвят пудра - код 3701
  Маица - код 3701 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71