Код 720

Нема на залиха
SKU
40750
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в черно - код 1407
  Комплет - код 1407 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
 3. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 4671
  Фустан - код 4671
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Кокетна дамска пола на цветя - код 4851 - 3
  Сукња - код 4851 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Топ - код 9874 - жолта
  Топ - код 9874 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Маица - код 6215 - кремова
  Маица - код 6215 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 6777 - циклама
  Фустан - код 6777 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 8584 - 1 - шарена
  Фустан - код 8584 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71