Код 721

Нема на залиха
SKU
37571
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 5855 - розова
  Спортски комплет - код 5855 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2687
  Фустан - код 2687
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4807
  Фустан - код 4807
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2534 - шарена
  Фустан - код 2534 - шарена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Фустан - код 1358 - розова
  Фустан - код 1358 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Дамски топ в черно - 1287
  Топ - код 1287 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 918 - 5 - црна
  Маица - код 918 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Панталони - код 5130
  Панталони - код 5130
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 10122 - розова
  Фустан - код 10122 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71