Код 721

Нема на залиха
SKU
37572
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 297 - сина
  Фармерки - код 297 - сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Блуза - код 4173 - бела
  Блуза - код 4173 - бела
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Код 11514
  Код 11514
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Кошула - код 913 - сина
  Кошула - код 913 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фармерки - код 4187 - 1 - сина
  Фармерки - код 4187 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Фармерки - код 4127 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4127 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Фустан - код 3939 - црвена
  Фустан - код 3939 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Јакна - код 9197 - бела
  Јакна - код 9197 - бела
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 9. Блуза - код 1070 - црна
  Блуза - код 1070 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71