Код 721

Нема на залиха
SKU
37638
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3112 - розова
  Маица - код 3112 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 9328 - бело
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Маица - код 2126 - бело
  Маица - код 2126 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2144 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 2144 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 2922 - бело
  Маица - код 2922 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 4303 - црна
  Топ - код 4303 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Дамски гащеризон от рипс с цип в светлосиньо - код 6414
  Комбинезон - код 6414
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71