Код 721

Нема на залиха
SKU
37639
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Комбинезон - код 8898 - црна
  Комбинезон - код 8898 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Блуза - код 1591
  Блуза - код 1591
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 1236
  Тренерки - код 1236
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Маица - код 1560
  Маица - код 1560
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Дамски комплектблуза и спортен панталон в зелено - код 9896
  Комплет - код 98796 - тиркизна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71