Код 721

Нема на залиха
SKU
37640
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 6163
  Комплет - код 6163
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Спортски комплет - код 3066 - розова
  Спортски комплет - код 3066 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 9494 - црна
  Фустан - код 9494 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 1454 - 2 - бело
  Блуза - код 1454 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 11565 - црвена
  Блуза - код 11565 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Изчистена дамска тениска в бяло - 2324
  Маица - код 2324 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 4268 - бело
  Блуза - код 4268 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Комплет - код 7165 - 1 - небесно сина
  Комплет - код 7165 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 2603 - црвена
  Топ - код 2603 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Блуза с ефектни ръкави в бяло - код 2922
  Маица - код 2922 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71