Код 721

Нема на залиха
SKU
37779
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1471 - 8 - црна
  Блуза - код 1471 - 8 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Топ - код 11758 - жолта
  Топ - код 11758 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 1036 - розова
  Фустан - код 1036 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Ефектен дамски топ потник в бяло - код 7493
  Топ - код 7493 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Панталони - код 2100 - 2 - шарена
  Панталони - код 2100 - 2 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Къса дамска тениска в черно - код 8377
  Маица - код 8377 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тъмно синя тениска с принт - код 1044
  Код 1044
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Топ - код 11909
  Топ - код 11909
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71