Код 733

Нема на залиха
SKU
41180
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска лятна риза в черно - 6598
  Кошула - код 6598 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Фустан - код 1610 - црна
  Фустан - код 1610 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 11615 - бело
  Блуза - код 11615 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 394 - борда
  Блуза - код 394 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 4261 - бело
  Маица - код 4261 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Атрактивна дамска блуза в розово - код 6306
  Маица - код 6306 - 5 - розова
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 2535 - црвена
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 9. Накъсани дамски дънки с висока талия в синьо - код 4501 - лице
  Фармерки - код 4501 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 1156 - путер зелена
  Фустан - код 1156 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71