Код 733

Нема на залиха
SKU
41264
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 9985 - црна
  Маица - код 9985 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Топ - код 11927 - ментол
  Топ - код 11927 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 4404 - шарено
  Фустан - код 4404 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Спортски комплет - код 11584 - ментол
  Спортски комплет - код 11584 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Јакна - код 7256 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 7256 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Ефектен къс топ в цвят капучино - код 11924
  Топ - код 11924 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Блуза - код 1471 - 1 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Тренерки-долен дел - код 2996
  Тренерки-долен дел - код 2996
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Топ - код 11942 - ментол
  Топ - код 11942 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Маица - код 2324 - розова
  Маица - код 2324 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71