Код 739 - 1

Нема на залиха
SKU
40849
ден 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1174 - зелена
  Фустан - код 1174 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Комплет - код 3349 - капучино
  Комплет - код 3349 - капучино
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Кратки панталони - код 9383 - путер зелена
  Кратки панталони - код 9383 - путер зелена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 4. Кардиган - код 7823 - бела
  Кардиган - код 7823 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Фустан - код 6457 - кремова
  Фустан - код 6457 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Тренерки - код 792 - црна
  Тренерки - код 792 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Боди - код 283 - шарена
  Боди - код 283 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Комплет - код 5671 - темно виолетова
  Комплет - код 5671 - темно виолетова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  Најниско ден 1.101,71 Регуларна цена ден 2.261,71
 10. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71