Код 739 - 2

Нема на залиха
SKU
40848
ден 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 3985 - розова
  Комплет - код 3985 - розова
  Special Price ден 1.188,71 Регуларна цена ден 2.348,71
 2. Маица - код 495 - бела
  Маица - код 495 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Фустан - код 7011 - бело
  Фустан - код 7011 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Кошула - код 9898 - тиркизна
  Кошула - код 9898 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Маица - код 206 - сина
  Маица - код 206 - сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 9303 - окер
  Фустан - код 9303 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 076 - пудра
  Блуза - код 076 - пудра
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 8. Кардиган - код 3399
  Кардиган - код 3399
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Кардиган - код 1691 - црна
  Кардиган - код 1691 - црна
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 10. Блуза - код 0382
  Блуза - код 0382
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71