Код 765 - 1

Нема на залиха
SKU
2428
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 555 - 5 - розова
  Комплет - код 555 - 5 - розова
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Блуза - код 9930 - бело
  Блуза - код 9930 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Хеланки - код 5969 - 5 - капучино
  Хеланки - код 5969 - 5 - капучино
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 1539 - сиво
  Блуза - код 1539 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Палто - код 6061 - розова
  Палто - код 6061 - розова
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 6. Блуза - код 4179 - црна
  Блуза - код 4179 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 3939 - розова
  Фустан - код 3939 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 4238
  Блуза - код 4238
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Блуза - код 1582 - 3 - циклама
  Блуза - код 1582 - 3 - циклама
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Блуза - код 8861 - зелена
  Блуза - код 8861 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71