Код 765 - 2

Нема на залиха
SKU
2429
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2234 - розова
  Комплет - код 2234 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2856 - бело
  Фустан - код 2856 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дамска тениска с ефектен гръб в черно - код 4515
  Маица - код 4515 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комплет - код 6310 - сиво
  Комплет - код 6310 - сиво
  Special Price MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 5. Къс стилен дамски гащеризон в черно - код 2143
  Комбинезон - код 2143 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Маица - код 4257
  Маица - код 4257
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 1233 - тиркизна
  Фустан - код 1233 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Топ - код 11701 - бело
  Топ - код 11701 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 3030 - ментол
  Фустан - код 3030 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 4288
  Фустан - код 4288
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71