Код 765

Нема на залиха
SKU
2427
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3898 - сиво
  Блуза - код 3898 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 753 - ментол
  Блуза - код 753 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 6311 - сиво
  Блуза - код 6311 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4093 - црвена
  Фустан - код 4093 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Панталони - код 954 - борда
  Панталони - код 954 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 4900 - бело
  Блуза - код 4900 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 241 - борда
  Блуза - код 241 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Топ - код 3077 - златно
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 540 - црна
  Фустан - код 540 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0333 - окер
  Фустан - код 0333 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71