Код 765 - 3

Нема на залиха
SKU
2430
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1142 - кафеава
  Фустан - код 1142 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Кошула - код 0638 - 5 - црна
  Кошула - код 0638 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 3161 - 2 - шарена
  Фустан - код 3161 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 9656 - црвена
  Блуза - код 9656 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 541 - црвена
  Фустан - код 541 - црвена
  Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.537,00
 7. Фустан - код 1544 - розова
  Фустан - код 1544 - розова
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Блуза - код 7071 - тиркизна
  Блуза - код 7071 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 9690 - кафеава
  Фустан - код 9690 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Топ - код 606 - црна
  Топ - код 606 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71