Код 765 - 4

Нема на залиха
SKU
2431
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4121 - бела
  Блуза - код 4121 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 7812 - црна
  Фустан - код 7812 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Елегантен дамски топ в бежово - код 3020
  Топ - код 3020
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 6306 - 2 - кремова
  Блуза - код 6306 - 2 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Ефектна дамска риза в светлосиньо - код 4169
  Кошула - код 4169
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Фустан - код 2593 - бело
  Фустан - код 2593 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Атрактивна дамска тениска с дантела в бяло - код 3912
  Маица - код 3912 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Фустан - код 1389 - 2 - бела
  Фустан - код 1389 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Сако - код 2900 - темно сина
  Сако - код 2900 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71