Код 765 - 5

Нема на залиха
SKU
2432
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8554 - зелена
  Фустан - код 8554 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 9906 - црна
  Блуза - код 9906 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Блуза - код 4220 - црна
  Блуза - код 4220 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Јакна - код 2111 - 2 - црна
  Јакна - код 2111 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.377,42 Регуларна цена MKD 5.219,71
 6. Ролка - код 1591 - 4 - црна
  Ролка - код 1591 - 4 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 8293 - темно сина
  Фустан - код 8293 - темно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Дуксер - код 11424 - 1 - шарена
  Дуксер - код 11424 - 1 - шарена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Комплет - код 1924 - црна
  Комплет - код 1924 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71