Код 79 - 1

Нема на залиха
SKU
2523
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5165
  Блуза - код 5165
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4016 - небесно сина
  Фустан - код 4016 - небесно сина
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Елек - код 1368 - 1
  Елек - код 1368 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Топ - код 4303 - бело
  Топ - код 4303 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Блуза - код 2535 - розова
  Блуза - код 2535 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в светлолилаво - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Маица - код 3675 - бело
  Маица - код 3675 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Атрактивен дамски гащеризон по тялото в цвят циклама - код 1522
  Комбинезон - код 1522 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71