Код 79 - 2

Нема на залиха
SKU
2524
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 3646 - 1 - сиво
  Фармерки - код 3646 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Фустан - код 1317
  Фустан - код 1317
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Панталони - код 8021 - црна
  Панталони - код 8021 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Комплет - код 2727 - небесно сина
  Комплет - код 2727 - небесно сина
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Фустан - код 089 - окер
  Фустан - код 089 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Кардиган - код 1691 - кремова
  Кардиган - код 1691 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Кардиган - код 0372 - небесно сина
  Кардиган - код 0372 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Кошула - код 5081 - путер зелена
  Кошула - код 5081 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Елек - код 8786 - зелена
  Елек - код 8786 - зелена
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Блуза - код 895 - црна
  Блуза - код 895 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71