Код 79

Нема на залиха
SKU
2522
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 8365 - борда
  Блуза - код 8365 - борда
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 0900 - црна
  Фустан - код 0900 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 3963
  Блуза - код 3963
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кардиган - код 4186
  Кардиган - код 4186
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Фустан - код 6071 - пудра
  Фустан - код 6071 - пудра
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Хеланки - код 2188 - 1 - црна
  Хеланки - код 2188 - 1 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 7071 - тиркизна
  Блуза - код 7071 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 8063 - виолетова
  Блуза - код 8063 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71