Код 79 - 3

Нема на залиха
SKU
2525
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 3322 - 2
  Боди - код 3322 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2508 - шарено
  Фустан - код 2508 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Екстравагантна дамска туника с принт овърсайз - код 1852 - 5
  Туника - код 1852 - 5 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 8861
  Блуза - код 8861
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска тениска в бяло с надпис - код 1038
  Маица - код 1038 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 6412 - сиво
  Фустан - код 6412 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 1674 - 1 - сиво
  Фустан - код 1674 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Спортски комплет - код 1750 - 2 - бела
  Спортски комплет - код 1750 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Атрактивен дамски топ в бежово - код 5610
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71