Код 79 - 4

Нема на залиха
SKU
2526
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 5158 - црна
  Панталони - код 5158 - црна
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 2. Панталони - код 5232 - 1 - црна
  Панталони - код 5232 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 388 - виолетова
  Маица - код 388 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кардиган - код 0372 - виолетова
  Кардиган - код 0372 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 0382 - зелена
  Блуза - код 0382 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 8027 - бело
  Блуза - код 8027 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Кардиган - код 4451 - виолетова
  Кардиган - код 4451 - виолетова
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Фустан - код 9852 - шарена
  Фустан - код 9852 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 1718 - розова
  Фустан - код 1718 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Палто - код 7676 - кафеава
  Палто - код 7676 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71