Код 79 - 5

Нема на залиха
SKU
2527
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 3350 - сиво
  Маица - код 3350 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Палто - код 3839 - путер зелена
  Палто - код 3839 - путер зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Блуза - код 4450 - 1 - црвена
  Блуза - код 4450 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 9494 - темно сива
  Фустан - код 9494 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 3701 - сиво
  Маица - код 3701 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамска тениска в черно - код 2512 - 2
  Маица - код 2512 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Маица - код 3112 - виолетова
  Маица - код 3112 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71