Код 792

Нема на залиха
SKU
40829
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна дамска риза в лилаво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 2. Дамска тениска в жълто с апликация - код 3324
  Маица - код 3324 - 2 - жолта
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Јакна - код 4759 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 4759 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Ефектен дамски топ потник с голо рамо в червено - код 1293
  Топ - код 1293 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Топ - код 2967 - розова
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Тренерки - код 1556 - 3 - црна
  Тренерки - код 1556 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 1222 - бело
  Маица - код 1222 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 7124 - капучино
  Фустан - код 7124 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 11821
  Топ - код 11821
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71