Код 792

Нема на залиха
SKU
40830
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Блуза - код 0755 - путер зелена
  Блуза - код 0755 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2053 - 2 - црна
  Фустан - код 2053 - 2 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Панталони - код 0826 - црна
  Панталони - код 0826 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 5. Спортски комплет - код 3018 - 2 - виолетова
  Спортски комплет - код 3018 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Маица - код 520 - црна
  Маица - код 520 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 1570 - 1 - црна
  Блуза - код 1570 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Комплет - код 729 - бела
  Комплет - код 729 - бела
  Најниско MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
 10. Фустан - код 3102
  Фустан - код 3102
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71