Код 797

Нема на залиха
SKU
40912
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Риза с ефектен десен в бяло - код 5223
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамски бански костюм в две части с къдрички цвят мента - код 9037
  Купачи - код 9037 - 2 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 8934 - 4
  Фустан - код 8934 - 4
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 4408 - црвена
  Фустан - код 4408 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8122 - 3
  Фустан - код 8122 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 10122 - кафеава
  Фустан - код 10122 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки в черно - код 11989
  Топ - код 11989 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Панталони - код 0325 - 1 - бело
  Панталони - код 0325 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 5654 - бело
  Фустан - код 5654 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71