Код 797

Нема на залиха
SKU
40913
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 1293 - виолетова
  Топ - код 1293 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 2504 - циклама
  Фустан - код 2504 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Најниско MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 5. Код 10210 - црна
  Код 10210 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамски бански в цвят горчица - код 6188
  Купачи - код 6188 - 6 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамско изрязано боди с връзки в бяло - код 2935
  Боди - код 2935 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Код 10060 - црна
  Код 10060 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Атрактивен дамски топ потник с цип в черно - код 12890
  Код 12890 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71