Код 8

Нема на залиха
SKU
4710
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8808 - ментол
  Фустан - код 8808 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамско боди в бежово - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Тренерки - код 6175
  Тренерки - код 6175
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 5. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Топ - код 11741 - црна
  Топ - код 11741 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия синьо каре - код 7777 - 3
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Блуза - код 3341 - 1
  Блуза - код 3341 - 1
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 11800 - капучино
  Блуза - код 11800 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Атрактивен дамски топ плетиво в цвят тюркоаз - код 9909
  Топ - код 9909 - тиркизна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71