Код 8

Нема на залиха
SKU
8876
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4191 - црвена
  Блуза - код 4191 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 33511 - 1 - бела
  Фустан - код 33511 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Спортски комплет - код 11583 - капучино
  Спортски комплет - код 11583 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Комплет - код 1933 - црна
  Комплет - код 1933 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивен дамски сет в розово с пайети - код 8067
  Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 4801 - 6 - цветна
  Фустан - код 4801 - 6 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Топ - код 2910 - 1 - бело
  Топ - код 2910 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 1610
  Фустан - код 1610
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска тениска в бяло с принт - код 5579
  Маица - код 5579 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71