Код 8

Нема на залиха
SKU
9984
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 814 - кафеава
  Палто - код 814 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кардиган - код 7823 - бела
  Кардиган - код 7823 - бела
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Кошула - код 405 - путер зелена
  Кошула - код 405 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Сукња - код 4122 - црвена
  Сукња - код 4122 - црвена
  Special Price ден 608,71 Регуларна цена ден 898,71
 5. Топ - код 596 - светло виолетова
  Топ - код 596 - светло виолетова
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
 6. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 7. Комплет - код 9955 - црна
  Комплет - код 9955 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 820 - небесно сина
  Фустан - код 820 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 9622 - борда
  Блуза - код 9622 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Комплет - код 557 - виолетова
  Комплет - код 557 - виолетова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71