Код 80 - 10

Нема на залиха
SKU
8991
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2380 - 2
  Блуза - код 2380 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11808 - виолетова
  Фустан - код 11808 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 6175 - ментол
  Тренерки - код 6175 - ментол
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 4. Дамска тениска в черно с апликация - код 4374
  Маица - код 4374 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Спортски комплет - код 11608 - бело
  Спортски комплет - код 11608 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 8383 - црна
  Маица - код 8383 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2728 - шарена
  Фустан - код 2728 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамска тениска с принт зодия стрелец в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Стилен дамски гащеризон в бежово - код 1525
  Комбинезон - код 1525
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Комплет - код 5242 - 7 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71