Код 80 - 14

Нема на залиха
SKU
8993
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11941
  Фустан - код 11941
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 0157 - црна
  Блуза - код 0157 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Свободна риза в цвят праскова - код 8842
  Кошула - код 8842 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 81800 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 81800 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 11792 - бело
  Маица - код 11792 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамска тениска в светлосиво с принт - код 2621
  Топ - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Тениска с ефектни ръкави в оранжево - код 2611
  Маица - код 2611
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Фустан - код 5290
  Фустан - код 5290
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71