Код 80 - 6

Нема на залиха
SKU
8989
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 11595 - црна
  Боди - код 11595 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Блуза - код 0631 - 4 - розова
  MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 1625 - 3 - црна
  Фустан - код 1625 - 3 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Спортен комплект в черно с декорации - код 11622
  Комплет - код 11622 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Комплет - код 4304 - сиво
  Комплет - код 4304 - сиво
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Блуза - код 0737 - бело
  Блуза - код 0737 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 7. Дамска тениска с принт зодия лъв черно - код 2342
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Дамски гащеризон в червено - код 9759
  Комбинезон - код 9759 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Фустан - код 2540 - црна
  Фустан - код 2540 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71